Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku Více informací
Phone icon +420 272 088 165

Uvedli jsme do chodu již 1 500 kompresorů a rádi pomůžeme i vám

Realizujeme kompletní kompresorové stanice na klíč. Každou sestavu kompresorů stavíme tak, aby byla efektivní, proto získáte řešení s nejnižší možnou spotřebou energie a minimálními provozními náklady. Naše práce se opírá o 32 let zkušeností. Ke kompresorům poskytujeme prvotřídní služby, jako je spolehlivý servis a půjčovna. Samozřejmostí je, že kompresory vám dodáme včetně montáže a zaškolení.

Kromě kompletních stanic vám dodáme i jednotlivé typy kompresorů. Využíváme špičkové kompresory těch nejspolehlivějších značek, jako je Gardner Denver. Vybrat si můžete šroubové kompresory nebo turbokompresory. Pokud nepotřebujete ty nejsilnější stroje, můžete si vybrat z lamelových a pístových kompresorů. Dodáme vám i další stroje z oblasti stlačeného vzduchu, jako jsou vývěvy a sušiče stlačeného vzduchu, samozřejmostí je pak široká škála příslušenství a filtrů stlačeného vzduchu. Pro dimenzování nových kompresorů a další úkony vám přijde vhod naše měřící technika.

Služby
Produkty

Služby

Produkty

Aktuality

Nenašli jste, co jste hledali? Zeptejte se nás!


Tato stránka je chráněna technologií Google reCAPTCHA (Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby).