VESKOM GROUP sdružuje společnosti, které mají výhradní zastoupení následujících zahraničních firem:


Gardner Denver

Gardner Denver


Vznik společnosti Gardner Denver, Inc. se datuje od roku 1859, kdy byla založena společnost Gardner Governor Company. V roce 1927 došlo ke spojení se společností Denver Rock Drill Company pod názvem GARDNER DENVER. Po druhé světové válce podnikla společnost mnoho významných akvizicí a podnikatelských kroků. Gardner Denver výrazně rozšířil portfolio produktů spojením 25 společností. Mezi ně patří například CompAir, Tamrotor, Bottarini, Belliss, Elmo Rietschle nebo Wittig&Drum. V dnešní době je společnost Gardner Denver jedním z lídrů v průmyslových aplikacích a zastává pozici globálního výrobce kompresorů, dmychadel, čerpadel a dalšího zařízení pro stlačování a přesun plynů a kapalin.

Výhradní zastupitelství značky Gardner Denver (dříve Tamrotor) na českém a slovenském trhu drží od roku 1993 společnost Veskom, spol. s r.o..

www.gardnerdenver.com


IVT Tepelná čerpadla

IVT

 

Švédská značka IVT vyvíjí a vyrábí tepelná čerpadla již od roku 1970 a je největším výrobcem tepelných čerpadel v Evropě. Tepelná čerpadla IVT jsou navrhována pro náročné skandinávské klima a pravidelně vítězí ve spotřebitelských testech. Nabízí širokou škálu typů tepelných čerpadel ve výkonové řadě od 4 kW, dále dvouplášťové zásobníky TUV a akumulační nádoby pro topné systémy. Vše v designu IVT. Od roku 2005 je IVT součástí koncernu BOSCH Thermotechnik GmbH – největšího evropského dodavatele topenářské techniky.

www.cerpadla-ivt.cz


Hanwha Techwin

Hanhwa Techwin

 

Společnost byla založena v roce 1977 jako Samsung Techwin Co. Od svého vzniku spolupracuje s předními výrobci - Pratt & Whitney, Rolls Royce, General Electrics atd., pro které provádí generální opravy leteckých motorů. Na základě zkušeností z leteckého průmyslu vyvinul Samsung Techwin svůj vlastní turbokompresor špičkové úrovně. V roce 2015 se Samsung Techwin stal členem silné korejské skupiny Hanwha. Jeho výrobky jsou nyní distribuovány pod označením Hanwha Techwin. Výhradní zastupitelství značky na českém a slovenském trhu drží společnost Veskom, spol. s r.o..

www.hanwhatechwin.com


MTA

MTA

 

Společnost MTA se již od svého vzniku v roce 1982 zabývá úpravou stlačeného vzduchu a chlazením vody pro průmysl a klimatizace. V průběhu let se jí podařilo vytvořit mezinárodní obchodní zastoupení ve více než 80 zemích světa s vynikající pověstí díky kvalitě svých výrobků, flexibilitě a orientaci na zákazníka. Jejím cílem je zapojit a vzdělávat všechny zaměstnance s ohledem na neustálý vývoj, spokojenost zákazníků, inovace a spolehlivost produktů. Důraz je kladen na mezilidské vztahy, výrobní technologie, organizaci, bezpečnost a životní prostředí.

www.mta-it.com


Alfa Laval

ALFA LAVAL

 

Společnost založil v roce 1883 Gustav de Laval společně se svým partnerem Oscarem Lemmem mladším. Tehdejší společnost nesla jméno AB Separator. Hlavními činnostmi společnosti jsou přenos tepla, separace a doprava tekutin. Od roku 1931 je Alfa Laval také předním výrobcem výměníků tepla, což je oblast, ve které spolupracuje se společností Veskom, spol. s r.o.

www.alfalaval.cz


LU-VE Group

LU-VE Group

 

LU-VE Group je jedním z hlavním světových výrobců vzduchových výměníků pro chlazení a klimatizace, speciální chladiče a kondenzační jednotky. Skupina LU-VE sídlí v Uboldu, Itálie a skládá se z 16 výrobních závodů v 9 různých zemích. Společnost je obchodně zastoupena v Evropě, Asii, na Středním východě a v Oceánii a působí v různých segmentech trhu: komerční a průmyslové chlazení, procesní chlazení pro průmyslové aplikace a výrobu energie, klimatizace a další speciální aplikace.

www.luvegroup.com/


Pneumofore

Pneumofore

 

Společnost vznikla v roce 1923 v Itálii a je již po třetí generaci vedená švýcarskou rodinou Hilfikerů. Je první společností na světě, která uvedla na trh jednostupňový lamelový kompresor. Pneumofore poskytuje celkové řešení dodávky stlačeného vzduchu a podtlaku v průmyslových aplikacích. Od doby svého vzniku vyvíjí, patentuje, vyrábí, instaluje a provádí servis svých vlastních produktů. Naše společnost od nich využívá pro své služby především rotační vakuové vývěvy.

www.pneumofore.com


CS Instruments

CS Instruments

 

CS Instruments je celosvětový lídr ve výrobě měřících přístrojů pro stlačený vzduch a plyny. Dlouholeté zkušenosti, vlastní vývoj, kvalita a spolehlivost, to jsou faktory, proč jsou výrobky CS Instruments, stacionární a mobilní měřící přístroje (např. měření tlakových rosných bodů pro adsorpční a kondenzační sušičky dle ISO 8573, měření průtoku a spotřeby, zjišťování úniků atd.), tak úspěšné.

www.cs-instruments.com


Baltimore

BAC

 

Baltimore Aircoil Company (BAC) je zářným příkladem úspěšného přechodu z malého podniku k mnohamilionové společnosti, kterou je dnes. Společnost byla založena v Baltimore, v roce 1938 Johnem Engalitcheff, Jr. Je světovým výrobcem otevřených, uzavřených a hybridních chladicích věží a odpařovacích kondenzátorů, ledových bank, adiabatických chladičů kapalin a adiabatických kondenzátorů, které šetří neobnovitelné zdroje a jsou šetrné k životnímu prostředí. Tyto produkty chladí a šetří vodu a další chladiva, šetří energie a snižují dopady na globální oteplování.

www.baltimore.cz


JORC

JORC

 

Společnost JORC navrhuje výrobky pro odvádění a likvidaci kondenzátu stlačeného vzduchu s nejnižšími možnými provozními náklady a nejrychlejšími dodacími termíny. JORC nabízí různé typy odvaděčů kondenzátu, separátorů voda/olej a zařízení spořících stlačený vzduch ve více jak 100 zemích světa. Cílem společnosti je stanovení standardů pro řešení požadavků zákazníků na správu kondenzátního hospodářství.

www.jorc.eu


BEKO

BEKO

 

Firma BEKO TECHNOLOGIES vyvíjí, vyrábí a prodává po celém světě komponenty a systémy pro optimální kvalitu techniky stlačeného vzduchu a stlačených plynů. Představuje  techniku stlačeného vzduchu a stlačených plynů v duchu „at it´s best“. Již více jak dvě desetiletí firma BEKO TECHNOLOGIES vyvíjí, vyrábí a prodává kvalitní, výkonné a obzvláště efektivní komponenty a systémy pro úpravu stlačeného vzduchu, stlačených plynů a pro kondenzátovou techniku.

www.beko-technologies.cz


Earth Resources

Earth Resources

 

Earth Resources je nadnárodní společnost, která navrhuje a dodává vysoce kvalitní zařízení pro úpravu, filtraci a monitorování kvality vody pro oblast Střední a Východní Evropy od roku 1992. Earth Resources je ve svém oboru předním dodavatelem a nabízí nejmodernější dosažitelné technologie v této oblasti. Mezi nejvýznamnější produkty patří na trhu zatím jedinečný neelektrický plně automatický systém pro filtraci a iontovou výměnu. Je to lehké filtrační médium příští generace, nejnovější ověřený systém desinfekce vody bez vedlejších chemických produktů. V neposlední řadě jsou kontinuální on-line monitorovací systémy pro sledování kvality vody.

www.erwater.cz


Addinol

Addinol

 

ADDINOL Lube Oil GmbH vyvíjí a vyrábí pokroková maziva pro splnění nejvyšších požadavků v automobilovém a průmyslovém sektoru. V roce 1936 byla založena rafinerie Mineralölwerk Lützkendorf a stala se jednou z největších národních rafinerií. Po opětovném sjednocení Německa se společnost přejmenovala na ADDINOL – Additive in oil – což byla její nejslavnější značka. Nyní jsou produkty vyvíjeny a vyráběny v Leuna/SaxonyAnhalt podle nejnovějších standardů. V průmyslovém sektoru ADDINOL poskytuje nejvýkonnější maziva pro většinu aplikací.

www.addinol.cz


Westfalen

Westfalen

 

Společnost Westfalen AG je rodinnou akciovou společností se sídlem v Münsteru, ve Vestfálsku. Založena byla v roce 1923. Společnost Westflalen se vyvinula z regionálního prodejce na evropsky orientovanou společnost s dceřinými společnostmi v Belgii, Švýcarsku, Francii, Holandsku a v Rakousku. Aktivity jsou členěny do obchodních oblastí plyn, zásobování energií a čerpací stanice.

www.westfalen.cz