Kvalitní údržba je základem dlouhé životnosti zařízení a úspor v provozních nákladech.

Firemní politika Veskom je spojená s vysokými nároky na kvalitu a řešení. „Jsme proto připraveni našim zákazníkům navrhnout řešení, která budou šetřit jejich náklady a budou šetrná i k životnímu prostředí,“ říká Ing. Jiří Freund a dodává, „během let jsme se přesvědčili, že maximální důraz je třeba klást, kromě úspory energie, i na spolehlivost a životnost instalovaných zařízení.“

Všechna námi dodávaná zařízení jsou pod dohledem našeho servisního oddělení v záruční i pozáruční době. Zákazník má možnost sepsání servisní smlouvy, která mu přináší zajímavé výhody. Servisní oddělení disponuje vyškolenými techniky, plně vybavenou dílnou s veškerým technickým zázemím a skladem náhradních dílů.

Půjčovna chladicích jednotek a kompresorů

Pro operativnost servisu provozujeme i půjčovnu kompresorů a chladicího zařízení. Zajistíme dopravu zařízení na místo, napojíme, proškolíme obsluhu a uvedeme do provozu. Po skončení zápůjčky provedeme její demontáž a odvoz. Zařízení lze také ihned, nebo po uplynutí zápůjční či zkušební doby, odkoupit.

K dispozici máme chladicí jednotky od 3,2 do 180 kW s vlastní hydraulickou sadou, které se skládají z integrované akumulační nádrže a oběhového čerpadla standardně do 3 bar. Kompresory nabízíme v rozsahu 1,1 - 132 kW. Na přání zákazníka je doplníme sušičkou, filtry atd.

Nabízíme také, že odkoupíme použité chladicí jednotky a kompresory od zákazníků z důvodu nepotřebnosti či dodávky výkonnějšího zařízení.

Výhody půjčovny:

  • Náhrada v případě poruchy stávajícího systému
  • Přechodové navýšení výkonu
  • Vykrytí sezónních špiček
  • Nulová počáteční investice