Společnosti Alfa Laval proto založila novou společnost AIR HEX ALONTE S.R.L., kam přesunula obchodní a výrobní aktivity se vzduchovými výměníky tepla.


Skupina LU-VE Group nyní plně vlastní společnost AIR HEX ALONTE S.R.L a bude nadále pokračovat v obchodních aktivitách prostřednictvím této nově založené společnosti. Současně byl do skupiny (LU-VE) převeden i pracovní tým Alfa Laval oblasti tepelných výměníků a bude i nadále pracovat na vývoji a výrobě s tepelnými výměníky. Vysoce profesionální tým, je nyní obohacen znalostmi a zkušenostmi ze společnosti LU-VE, která je aktivní v oblasti obchodu se vzduchovými tepelnými výměníky již od roku 1928.


Zákazníci se změn nemusejí obávat. Návrhy, prodeje i záruku na tyto produkty budou pokračovat beze změny prostřednictvím společnosti Veskom spol. s r.o., která na českém trhu výrobky společnosti Alfa Laval zastupuje, jak uvedl Ing. Jiří Freund, vedoucí obchodního oddělení společnosti. Pro zákazníky se tak de facto kromě
formálního přejmenování značky nic nemění. Prodejní a podpůrný tým vzduchových tepelných výměníků bude s Vámi i nadále spolupracovat na včasném vyřízení vašich požadavků. Můžete jej kontaktovat na stejných telefonních číslech a na stejných e-mailových adresách jako dříve.


Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím.

 

LU-VE S.p.A. se sídlem v Miláně je známou, velmi silnou a solidní značkou na trhu, uznávanou pro nastavení standardů pro oblast průmyslu, 100% zaměřená na HVAC a chlazení, s obchody ve více než 100 zemích.Obchod se vzduchovými tepelnými výměníky se stal cenným doplňkem – pouze částečně se překrývajícím – se současným portfoliem firmy LU-VE.

VESKOM, spol. s r.o. založená v prosinci roku 1991, poskytuje komplexní služby v oblastech stlačeného vzduchu, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel od poradenství, technických konzultací, vypracování auditů, projektové dokumentace, až po dodání výrobků, jejich namontování, spuštění a následné servisování.