Od roku 2015 firma prochází procesem přeměny z rodinné firmy zakladatelů na samostatnou společnost řízenou profesionálními manažery. Tento proces byl završen právě v těchto dnech, kdy řízení společnosti přebírá nový výkonný ředitel společnosti Ing. René Kunčar.

Vracím se do společnosti, kde jsem se v začátcích mnoho naučil, která mi mnoho dala, a tak bych jí chtěl vše vrátit, a to bez nadsázky, i s úroky.“ řekl o svém vstupu do společnosti VESKOM GROUP Ing. Kunčar.

Stávající majitelé neodchází. Naopak—zůstávají v pozici jednatelů a členů představenstva skupiny. Každý z nich se navíc bude coby odborník na danou problematiku podílet na rozvoji dílčích oblastí. V současnosti VESKOM GROUP tvoří devět sesterských organizací s vlastní specializací na určitý obor. Jejich technologie a služby využívají zákazníci v ČR, SR a dalších zemích.

Firemní politika je spojená s vysokými nároky na kvalitu a řešení za použití nejnovějších technologií a inovací, podpořena růstem vlastních lidských zdrojů. V současnosti pracuje v rámci skupiny přes 120 osob a její celkový obrat v minulém roce převýšil 550 milionů korun. VESKOM GROUP propojuje prvotřídní technologie a zařízení světových značek se špičkovým domácím know-how. A přesně v tomto bude i nadále pokračovat.