Dýchejte volně a užívejte si čerstvý vzduch v celém vašem domě. Uspořte energie díky nižším nákladům na vytápění a tím i své peníze. Decentrální větrací jednotky GetAir mají mnoho pozitiv. Odhalte je všechny.

Decentrální větrací jednotka GetAir zajistí přívod čerstvého vzduchu do místnosti a díky keramickému rekuperačnímu výměníku sníží vaše náklady na vytápění. Decentrální větrání zajišťuje nepřetržitou výměnu vzduchu v místnosti, významně zlepšují stav vnitřního mikroklimatu a zároveň slouží jako prevence proti tvorbě vlhkosti a plísní.

Jak funguje decentrální větrání budov?

Moderní větrací jednotky pracují na principu střídavého přepínání fáze nasávání a fáze výfuku vzduchu v cyklu 70 sekund. Tím dochází k ohřívání a ochlazování keramického výměníku, který funguje jako jakási „teplotní brzda“. Čerstvý venkovní vzduch, který je vháněn dovnitř, je v zimních měsících tímto způsobem ohříván a v letních měsících ochlazován.

Mimořádně snadná instalace

Decentrální větrací jednotky jsou oblíbené i pro svou snadnou montáž. Vzduch je přepravován krátkým izolovaným potrubím bez tepelných mostů, které se jednoduše instaluje do obvodových stěn. Díky tomu odpadají složité a leckdy prostorově náročné rozvody.

Pozitiva větracích jednotek GetAir

  • Čistý vzduch v místnosti bez prachu a pylů
  • Až 90% účinnost rekuperace tepla
  • Až 50% úspora energie na vytápění
  • Regulace teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti
  • Rychlá montáž bez instalace vzduchotechnického potrubí
  • Možnost použití pro jednu místnost, ale i pro celý dům

Co je to vlastně decentrální rekuperace? 

Decentrální nebo také lokální rekuperace je relativně jednoduché zařízení, které představuje ideální řešení pro malé bytové prostory za účelem provětrání. Hodí se ovšem i do větších bytů nebo starších rodinných domů, u nichž se přestavbou změnily jejich původní parametry. Decentrální jednotky jsou skvělou volbou i do objektů, kde je potřeba vyřešit problémy s vlhkostí, plísní a zatuchlinami.

 

Máte zájem o větrací jednotky GetAir? Kontaktujte obchodní oddělení ve vašem kraji.