Do týmu hledáme posilu – servisního technika v oboru tepelných čerpadel

Pracovní náplň:

  • provádění servisu a oprav švédských tepelných čerpadel IVT,
  • uváděni zařízení do provozu - start up,
  • drobné instalační práce - připojení el. + vodo/topo,
  • čištění a diagnostika tepelných výměníků,
  • servis zařízení v regionech Praha, Střední Čechy a Liberecký kraj.

Požadujeme:

  • chut’ se zapojit do našeho servisního týmu,
  • radost ze smysluplné práce (umět pomáhat druhým v nouzi),
  • touhu se dále rozvíjet v oboru a přijímat nové výzvy (technologie),
  • výuční list v oboru instalatér - topenář, nebo elektrikář (vyhláška 50),
  • znalost základní práce s PC,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:

  • sebevzdělávání v rámci oboru - rozšíření znalostí v oboru chladící techniky a tepelných čerpadel (kontroly těsnosti dle legislativy EU),
  • přátelské zázemí,
  • týmovou podporu v průběhu celé vzájemné spolupráce,
  • osobní rozvoj měkkých dovedností,
  • respektování vlastní osobnosti,
  • volnou pracovní dobu => částečně práci z domova,
  • služební automobil,
  • mobilní telefon - dle vlastního výběru,
  • notebook x teblet,
  • další firemní benefity (stravenky, prodloužená dovolená, sick days, a další).