Do týmu hledáme posilu – servisního technika v oboru tepelných čerpadel

Pracovní náplň:
·    provádění servisu a oprav švédských tepelných čerpadel IVT
·    uváděni zařízení do provozu - start up
·    drobné instalační práce - připojení el. + vodo/topo
·    čištění a diagnostika tepelných výměníků
·    servis zařízení v regionech Praha, Střední Čechy a Liberecký kraj
Požadujeme:
·    chut’ se zapojit do našeho servisního týmu
·    radost ze smysluplné práce ( umět pomáhat druhým v nouzi )
·    touhu se dále rozvíjet v oboru a přijímat nové výzvy ( technologie )
·    výuční list v oboru instalatér - topenář, nebo elektrikář ( vyhláška 50 )
·    znalost základní práce s PC
·    řidičský průkaz sk. B
·    praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
·    sebevzdělávání v rámci oboru - rozšíření vzdělání v oboru chladící techniky a tepelných čerpadel ( kontroly těsnosti dle legislativy EU )
·    přátelské zázemí
·    týmovou podporu v průběhu celé vzájemné spolupráce
·    osobní rozvoj v měkkých dovednostech
·    respektování vlastní osobnosti
·    volnou pracovní dobu => částečně práci z domova
·    služební automobil
·    mobilní telefon - dle vlastního výběru
·    notebook x teblet
·    další firemní benefity (stravenky, prodloužená dovolená, sick days, a další)