Hledáme posilu do malého, přátelského týmu Veskom skladu - naše firemní skříňové Iveco potřebuje řidiče s ŘP "C"

Co vás čeká:

  • Řízení svěřeného nákladního vozu
  • Pomoc při nakládání a vykládání nákladu
  • Vedení evidence o jízdách a přepravovaném nákladu dle specifikací konkrétních projektů
  • Práce ve skladovém hospodářství a skladu společnosti
  • Práce s interním IS (skladový modul) – Solitea Byznys
  • Příprava materiálu na konkrétní akce dle předaných podkladů
  • Práce spojené s logistikou, která je vždy určována vedoucím pracoviště
  • Dodržování technologických postupů a směrnic při dopravě, manipulaci a skladování

Co požadujeme:

  • Výuční list
  • Řidičský průkaz sk. B,C (profesní průkaz)
  • Pracovní praxe na podobné pozici výhodou
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Trestní bezúhonnost
  • Aktivní a komunikativní osobnost

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Práce v malém přátelském týmu našeho skladu
  • Možnost práce na částečný úvazek
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní benefity (stravenkový paušál, MultiSport karta, výuka AJ, prodloužená dovolená, sick days a další).