Do týmu hledáme posilu – projektant, specialista elektro.

Do našeho Veskom týmu hledáme schopného a ambiciózního člověka na pozici projektant. Uvítáme i studenta vyššího ročníku FEL ČVUT se specializací na silnoproud.

Jde o tvůrčí a různorodou práci, při které rozhodně nebudete jen pasivně sedět u monitoru. Projdete celým procesem od tvorby návrhů a projektové dokumentace až k realizaci projektů, při níž uvidíte hmatatelné výsledky své práce.

Pracovní náplň:

  • návrhy a projektová řešení částí elektro pro technologická zařízení a technologické celky
  • spouštění a oživování zařízení a technologických celků po stránce elektro
  • vypracovávání projektové dokumentace – část elektro a koordinace části MaR
  • příprava nabídek – část elektro a koordinace části MaR
  • příprava podkladů pro realizace – koordinace s montážními pracovníky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru elektro – silnoproud
  • vyhláška 50/1978 Sb.
  • praxe v oboru vítána, avšak není podmínkou
  • chuť neustále se profesně vzdělávat
  • vlastní iniciativa
  • komunikativní znalost AJ (komunikace se zahraničními partnery)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • klouzavá pracovní doba
  • částečný home office
  • možnost zprostředkování ubytování ve firemním bytě
  • pravidelná školení
  • služební automobil
  • mobilní telefon, notebook
  • firemní benefity (stravenky, prodloužená dovolená a další)
  • místo výkonu: Praha