Do týmu hledáme posilu - obchodníka pro Liberecký kraj

Pracovní náplň:

  • práce se stávajícími a novými zákazníky,
  • akvizice nových zákazníků,
  • zpracování nabídek,
  • spolupráce s partnerskou organizací při získávání nových zakázek (cenotvorba),
  • spolupráce s realizačním oddělením a servisním oddělením společnosti,
  • udržování dobrého vztahu se stávajícími zákazníky v regionu,
  • aktivní účast na školeních ohledně nových produktů a služeb.

Požadujeme:

  • radost ze smysluplné práce,
  • chuť zapojit se do našeho týmu,
  • cílevědomost a aktivní přístup,
  • spolehlivost a zodpovědnost,
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování,
  • znalost práce na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • středoškolské vzdělání s maturitou,
  • trestní bezúhonnost,
  • zkušenosti z technické oblasti výhodou (nejen v oblasti tepelných čerpadel a vytápění, ale i průmyslového chlazení a stlačeného vzduchu).

Nabízíme:

  • stabilní a přátelské zázemí české společnosti,
  • týmovou podporu v průběhu celé vzájemné spolupráce,
  • možnost osobního rozvoje a růstu,
  • respektování vlastní osobnosti,
  • flexibilní pracovní dobu -> možnost částečné práce z domova,
  • služební automobil,
  • mobilní telefon a notebook,
  • prémie dle dosažených výsledků a mimořádné odměny dle celkového výsledku společnosti,
  • další firemní benefity (stravenky, prodloužená dovolená, sick days a další).