Pro naši pobočku v Českých Budějovicích hledáme Koordinátora servisu (v oblasti tepelných čerpadel). Věříme, že nabídka stabilní práce v malém přátelském kolektivu osloví ty správné uchazeče. Pokud vás níže popsaná pozice zaujala, neváhejte ozvěte se nám.

Co Vás čeká:

  • Zpracování poptávek a dotazů zákazníků/zákaznická podpora - přenesení na techniky
  • Přijetí a zpracování servisních požadavků v rámci našich systému (web, e-mail, telefon)
  • Aktivní kontaktování servisních zákazníků (doplnění informací, servisní sezónní akce, rozpočty)
  • Zprostředkování požadavků zákazníků spolupracujícím technickým oddělením (instalace, sklad)
  • Samostatné plánování některých výjezdů pro servisní techniky - ve spolupráci s vedoucími
  • Podpora vedoucích v rutinních činnostech (např. základní cen. nabídky, návrhy servisních smluv )
  • Podpora servisních techniků v přípravě na jednotlivé servisní výjezdy (náhradní díly)
  • Práce s interním databázovým systémem Byznys VR

Co očekáváme my:

  • Min. SŠ vzdělání (v technickém/ekonomickém oboru výhodou)
  • Znalost práce s PC (MS Office)
  • Dobré komunikační dovednosti a pro zákaznický přístup
  • Angličtina (základní znalost) / orientace v manuálech
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost
  • Chuť posouvat se a přijímat nové výzvy

Vaší výhodou bude:

Praxe na podobné pozici (např. v oblasti zákaznického servisu)

Co nabízíme:

  • Smysluplnou práci, kterou vidíte
  • Vzdělávání nejenom v rámci oboru
  • Stabilní a přátelské zázemí české společnosti
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Týmovou podporu
  • Mobilní telefon, PC
  • Další firemní benefity (stravenkový paušál, MultiSport karta, výuka AJ, prodloužená dovolená – sick days a další).