Tepelná čerpadla voda voda – Veskom – energie čistě pro vás!

Tepelné čerpadlo voda voda s sebou nese spoustu nesporných výhod. Takové tepelné čerpadlo vám umožňuje využívat bezplatný zdroj tepla z vašeho blízkého okolí a to z vody. Tento zdroj tepla je neustále k dispozici. Jako možnost se jeví využívání spodních vod prostřednictvím studny nebo vrtu, odpadních vod z průmyslového provozu apod.

Veskom – tepelná čerpadla voda voda jako velmi efektivní systém tepelných čerpadel

Naše společnost Veskom k vám přichází s nabídkou realizace tepelného čerpadlo typu voda voda. Tato nabídka je samozřejmě spojená také s odborným návrhem,  dodávkou, jeho montáží a následným servisem.

Hledáte-li tepelný zdroj, jež se v současnosti jeví jako nejefektivnější, potom volte tepelné čerpadlo voda voda. Jeho efektivita je způsobena díky stálosti teploty spodních či odpadních vod okolo 10ºC a to jak v letních, tak také zimních měsících.

Nabídka tepelných čerpadel voda voda společnosti Veskom

V současnosti máme v nabídce tepelných čerpadel voda voda výrobky značek IVT GREENLINE HE a pro větší výkony AQUARIUS a AQUARIUS plus.

IVT GREENLINE HE je tepelné čerpadlo voda voda nové generace s vysokým průměrným ročním topným faktorem. Je určeno zejména pro rodinné domy.

AQUARIUS je průmyslové kompresorové tepelné čerpadlo voda voda, jež je v kompaktním provedení. Tato jednotka je vybavena systémem reverzního chodu a díky tomu ji lze provozovat i jako chladič vody.
Výhody těchto typů tepelného čerpadla voda voda spočívají v plné bezobslužnosti a plně automatické regulaci výkonu a chodu.

Dalším průmyslovým tepelným čerpadlem voda voda, jež vám můžeme nabídnout, je AQUARIUS plus. Jedná se tepelné čerpadlo s nejvyšší třídou účinnosti v centralizovaném systému chlazení. Díky tomu získáte výhody, jako je výrazné snížení spotřeby elektrické energie, minimalizace provozních nákladů a také v nemalé míře snížení přímého i nepřímého dopadu na životní prostředí.

Tepelná čerpadla voda voda, která si můžete u nás zakoupit, vám poskytují garanci kvality a bezproblémového chodu. Nejsme pouze společnost, která vám zajistí koupi tepelného čerpadla. Jsme společnost, která vám dodávku vámi vybraného tepelného čerpadlo dodá jako komplexní balíček v podobě kombinace tepelného čerpadla, jeho instalace a nabídky servisu.

Pro více informací nebo zadání objednávky nás neváhejte kontaktovat.
Tel.: +420 272 088 100
Email: info@veskom.cz

zvětšit obrázek: HWEevo

HWEevo 

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: AQUARIUS (377 - 1447 kW)

AQUARIUS (377 - 1447 kW) 

Průmyslové kompresorové tepelné čerpadlo VODA-VODA je v kompaktním provedení. Jednotka je vybavena systémem reverzního chodu a tím ji lze provozovat i jako chladič vody. Provoz jednotky je plně bezobslužný, regulace výkonu a chodu je pomocí mikroprocesorové karty typu pCO2 plně automatická. Jednotka používá polo-hermetické šroubové kompresory BITZER. Standardně je plněno ekologické chladivo R407C. AQUARIUS tepelný výkon 377 – 1447 kW, chladící výkon 330 – 1406 kW

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: AQUARIUS Plus (256 - 1225 kW)

AQUARIUS Plus (256 - 1225 kW) 

Rozhodnout se pro chladič s nejvyšší třídu účinnosti v centralizovaném systému chlazení vede k mnoha výhodám: snížení spotřeby elektrické energie, minimalizace provozních nákladů a co je nejdůležitější, snížení přímého a nepřímého dopadu na životní prostředí. Nový AQUARIUS Plus byl speciálně navržen, aby maximálně využil vlastnosti chladiva R134a a bylo dosaženo optimálního účinku. Použité technické řešení v kombinaci s plynulou regulací výkonu kompresoru se dokáže přizpůsobit měnícím se požadavkům potřeb technologie na chladící výkon a nabízejí tak sezonní index účinnosti ESEER a IPLV na samém vrcholu této kategorie.

[ nahoru ]