Tepelná čerpadla

Projektujeme a dodáváme tepelná čerpadla špičkové kvality. Do sortimentu jsme nově zahrnuli i plynové tepelné čerpadlo Yanmar nebo vysokoteplotní tepelné čerpadlo pro ohřej vody Sanden. Stálicí v naší nabídce pak jsou stroje švédské značky IVT. Katalog čerpadel IVT je ke stažení ZDE.

zvětšit obrázek: IVT NORDIC INVERTER

IVT NORDIC INVERTER 

Tepelné čerpadlo IVT NORDIC INVERTER typu vzduch - vzduch je určeno k vytápění malých objektů jako jsou chaty, byty apod. Je ideálním doplňkem k elektrickému vytápění. V letních měsících je možno tímto typem chladit. Součástí stroje je i čistič vzduchu.

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: IVT Greenline HE - země/voda

IVT Greenline HE - země/voda 

IVT GREENLINE HE - země/voda výkon 5,9 - 16,7 kW Tepelné čerpadlo odebírající teplo z plochy zahrady. Pod povrchem zahrady jsou uloženy plastové hadice naplněné nemrznoucí směsí, která přenáší teplo mezi zemí a tepelným čerpadlem.

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: IVT GREENLINE HA - země/voda

IVT GREENLINE HA - země/voda 

Prodej pouze do konce června 2015. Cenově výhodnější alternativaJsou vybavena Scroll kompresory Mitsubishi a používají standardní oběhová čerpadla. Výstupní teplota topné vody je 65 °C. k nejúspornější řadě IVT Premiumline EQ

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: IVT AIR X - vzduch/voda

IVT AIR X - vzduch/voda 

Tepelné čerpadlo IVT AirX zvítězilo například v soutěži Premiérová novinka Infothermy 2015. Je to v současnosti technologicky nejpokročilejší tepelné čerpadlo na trhu ve své kategorii vzduch/voda.

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: IVT GEO

IVT GEO 

Tepelné čerpadlo IVT GEO je vhodné pro větší objekty jako jsou bytové domy nebo školy. Je určeno pro skládání do kaskád s výkony až 400 kW.

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: Yanmar - plynové tepelné čerpadlo

Yanmar - plynové tepelné čerpadlo 

Plynové tepelné čerpadlo je novinkou v našem sortimentu. Tepelná čerpadla Yanmar jsou vhodná do větších objektů, v nichž je zaveden plyn. Instalace čerpadla je díky tomu možná i tam, kde je slabý přívod elektrické energie.

[ nahoru ]

zvětšit obrázek: Sanden - Vysokoteplotní tepelná čerpadla pro ohřev vody

Sanden - Vysokoteplotní tepelná čerpadla pro ohřev vody 

Novinka v sortimentu Veskomu! Vysokoteplotní tepelné čerpadlo Sanden je určené na ohřev vody, a proto je vhodné pro objekty, kde je její spotřeba vyšší. Instalaci lze doporučit v místech jako jsou sportoviště, průmyslové podniky, bytové domy nebo ubytovny. K ohřevu vody využívá čerpadlo venkovní či odpadní vzduch z provozu objektu.

[ nahoru ]