Dotace na tepelná čerpadla – VESKOM součástí programu
Od 1. dubna 2009 do 31. prosince 2012 bude probíhat dotační program na podporu tepelných čerpadel. Dotace se týkají instalací tepelných čerpadel instalovaných po 1. dubnu 2009 a jsou určeny pro stávající objekty ve kterých dojde k výměně kotlů na pevná paliva, kapalné LTO a elektrické vytápění (přímotopné nebo akumulační) a dále u novostaveb, které splní podmínky na měrnou potřebu tepla na vytápění.
Výše dotace činí 75 000,- Kč pro typy tepelných čerpadel země – voda a 50 000,- Kč pro tepelná čerpadla vzduch – voda.
Firma VESKOM, spol. s r.o. bude zapsána na seznamu odborných dodavatelů a stejně tak námi nabízené značky tepelných čerpadel splní požadované technické parametry pro přiznání této dotace.
Nejvhodnější doba na instalaci tepelného čerpadla tak začala. Využijte této finanční podpory, kontaktujte naše pracovníky, kteří Vám rádi pomohou v rámci instalace a podání žádosti o dotaci.
